SB22 prezentuje aplikację do zakładów sportowych na Apple Watch

SB22 opracowało nowe dedykowane rozwiązanie – AW22. To aplikacja, która jest przeznaczone dla Apple Watch i reklamowana jako pierwsza na świecie aplikacja do obstawiania zakładów sportowych. Co prawda widzieliśmy już kasyna mobilne na smartwatche m.in. w wykonaniu Microgaming, to jednak apka do zakładów sportowych jest rzeczywiście czymś nowym. Rozwiązanie zostało zaprezentowane podczas G2E Las Vegas i jest bez wątpienia przełomowym sposobem obstawiania zakładów. Mimo że produkt wciąż czeka na zatwierdzenie patentu, to już teraz możemy mówić o narodzinach nowej technologii, która z pewnością przeniesie zakłady sportowe na wyższy poziom.

mężczyzna z jabłkowym zegarkiem

AW22 od SB22 na Apple Watch, czyli game changer

SB22 postanowiło ogłosić swoją nową technologię w świetle niedawnej certyfikacji przez GLI (Gaming Laboratories International), która potwierdziła ogólny sukces i osiągnięcia firmy w branży zakładów sportowych. Wprowadzenie na rynek nowej aplikacji i technologii Apple Watch zostało ogłoszone przez Vladimira Jovanovicia, COO w SB22, który powiedział, że ich autorska technologia jest pierwszym w swoim rodzaju tego typu doświadczeniem, które ma na celu zwiększenie pozytywnych wrażeń związanych z zakładami sportowymi. Jovanovic stwierdził też, że jest to game changer, bo jak wyjaśnił: „Możliwość szybkiego postawienia zakładu w podróży lub podczas oglądania meczu bez konieczności zagłębiania się w złożone menu w telefonie, to prawdziwy przełom w branży”.

jabłkowy zegarek na ręce

AW22 wyraźnie koncentruje się na umożliwieniu swoim klientom szybkiego i bezproblemowego stawiania zakładów podczas podróży. Wykorzystanie Apple Watch jako medium daje konsumentom zupełnie nowe możliwości, aby cieszyć się szybkimi i intuicyjnymi zakładami sportowymi. Aplikacja nawet uzyskała poparcie Chrisa Lyncha, dyrektora ds. gier i inwestycji w zakresie rekreacji w Citizens Bank, który dodał, że dedykowana platforma SB22 na iOS jest aktualnie zdecydowanie najlepsza w branży.
Aplikacja AW22 to szybkie i intuicyjne rozwiązanie, które ułatwia poruszanie się po rynkach zakładów sportowych i bezproblemowe stawianie zakładów. Rozwiązanie jest sparowane z istniejącą już aplikacją SB22 na iPhone’y i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.